• Wpisów: 17
 • Średnio co: 171 dni
 • Ostatni wpis: 8 lat temu, 20:28
 • Licznik odwiedzin: 34 080 / 3090 dni
 
snite
 
A teraz małe orędzie do Narodu:

Moi Drodzy!! Od tej pory zablokowałem możliwość komentowania wszystkim internautą tego bloga na jakiś czas, nie mam ochoty czytać na własnym blogu opinii jakiś dzieci, których rodzice kołysali w rytm muzyki heavy-metalowej . Nie pozwolę sobie, aby byle co mnie obrażało, na dodatek jak wspomniałem jeszcze na moim blogu - zwłaszcza, że niektóre komentarze są pisane przez "dobrych znajomych" z Pingera. Jakie to proste, prawda? Wylogować się by napisać coś bezsensownego, a następnie ładnie napisać jako zalogowany. Dla mnie to największe frajerstwo, zwłaszcza że ja wiem więcej niż Wam się wydaję! Poza tym, nie tylko mnie tutaj obrażano, między innymi Gracjana na co sobie również nie pozwolę. Zawsze stanę w obronie moich przyjaciół, nawet tych wirtualnych!! Ludziom brak odwagi cywilnej, napisać prosto z mostu, bez "anonimowego gościa" dużo nie wyplują ...To jest coś strasznego, ale mnie jako Snajta w ogóle nie przeraża. Od dawna wiem, że Polacy to naród beznadziejny, egoistyczny i (z całym szacunkiem) głupi!! Egoistyczny - bo myślą tylko o własnej podniecie wypisując beznadziejne komentarze, "myśląc" że są anonimowi. Beznadziejny - Bo nie widzę nadziei na poprawę, a głupi - bo człowiek mądry pisząc, że "snnajt nie pisz sam sobje kometazy" powinien wiedzieć, że dysleksję trzeba leczyć, i nie cieszy się z tego co napisał, bo zaimponuje tym tylko sobie i mało wie o życiu ... Bo jak ten COŚ nie jest zwolennikiem kogoś, tak powinien wiedzieć że są też inni ludzie i ja nie muszę sobie sam pisać komentarzy - NAJGORSZA GŁUPOTA JAKĄ USŁYSZAŁEM!! Ciekawy jestem czy teraz ktoś z "serdecznych przyjaciół" odważy się napisać to co wypisywał jako "gość", wątpię. Dlaczego? Dopiszcie to sobie sami ....

I jeszcze mógłbym tak pisać i pisać!! NAS NIE ZNISZCZYCIE!!


Wczułem się w rolę, napisanie mi tego zajęło mi 3,5 minuty. Nieźle !!! I tym optymistycznym akcentem kończę mój krótki i skromny wpis. Pozdrawiam.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

 
 • awatar
   
   
  Patryk Pniewski
  nie wiem dziecko kim ty jesteś, ale jak widzę PRÓBUJESZ śpiewać... wracając do tego co napisałeś: "Od dawna wiem, że Polacy to naród beznadziejny, egoistyczny i (z całym szacunkiem) głupi!!" - jeżeli ci się nie podoba to cześć, wyprowadź się. szkoda, że grasz tu takiego hmmmm zuchwałego, cwanego i jakże inteligentego gościa, który się MEGAAASIE KOSSIA a nie akceptujesz własnej narodowości. uwierz mi, wyżej srasz jak dupe masz :)

  p.s. te twoje teksty śmierdzą mi dodą. nie wiem po co ją cytujesz. pewnie to twoja idolka.