• Wpisów: 17
  • Średnio co: 171 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 20:28
  • Licznik odwiedzin: 34 080 / 3090 dni
 
snite
 
Witam Was bardzo gorąco! Od dziś jestem Snite (czyt. Snajt, Snit, Snajcik, Snituś itp) haha Zapewne większość z Was najprawdopodobniej mnie pamięta, ale bardziej pod moim byłym, dawnym pseudonimem. Idąc myślą, że nigdy nie jest za późno na zmiany postanowiłem zmienić wszystko, nie tylko w internecie! Dobór pseudonimu nie jest łatwy, zwłaszcza jeżeli chcemy z nim "żyć" do końca naszych dni, nie do końca powinien określać nasz charakter ale fajnie by było gdyby był oryginalny i najlepiej jedyny na Świecie! Mimo, że już raz miałem bloga na Pingerze pod dawnym pseudonimem (Dozo) zacząłem wszystko od początku, miałem czas na przemyślenia - inny powiedzą, że tylko 7 dni, ja mówię aż! W ciągu tych siedmiu dni stało się tak wiele dobrych, pozytywnych rzeczy że nie jestem w stanie ich opisać! Przede wszystkim od kilku tygodni, kiedy to prace nad moją wymarzoną, pierwszą płytą ruszy nie zajmuje się niczym innym jak tylko tym i myślą jak odbierzecie ją wy! Starcza mi na wszystko czasu, i na pewno na prowadzenie bloga ponieważ jak dla Artystów światowych ważne są koncerty, tak dla mnie ważny jest blog bo dzięki niemu istnieję! Dlatego w ogóle nie rozumiem, jeżeli ktoś zdecydował się na "karierę bloggera" dlaczego po kilku tygodniach, miesiącach daje sobie pauzę, tacy ludzie są dla mnie totalnie nie konsekwentni z jakim kolwiek zrozumieniem. Nie ukrywam, że jestem mega  szczęśliwy, że mogę zacząć wszystko od początku. Wykorzystam to najlepiej jak potrafię i będę się starać z całego serca, sił i zamiłowania do muzyki nie zrobić żadnego błędu w pokonywaniu przeszkód, dążeniu do celów i spełniania marzeń ( wcześniej moim największym błędem był mój manager ) Na płycie która już w lipcu znajdzie się 8 piosenek mojego autorstwa - album będzie nosił tytuł "B4 I'll Be The Best", pierwszy singiel planuję wypuścić jeszcze w maju (z naciskiem na planuję) klimat na krążku będzie utrzymany w klimacie POP i R&B z chwytami electro. Na dzień dzisiejszy szkoła dla mnie nie jest najważniejsza, od kiedy dostałem szansę spełnienia marzeń wykorzystuję ją jak mogę najbardziej! Życzę Wam tego samego.

PS. Dziękuję Ci "drogi" Mateuszku za to, że razem zemną od ponad 2 godzin szperasz i szukasz przyjaciół na Pingerze, dobijmy do 1.000 znajomych!

PS.2 Za kilka tygodni ruszam ze stronką internetową na której będziecie mogli legalnie i za darmo pobrać cały mój album oraz przesłuchać pierwszy singiel, poczytać moją BIO, występy/wydarzenia moje jeżeli owe będą. Będą też ciekawe opcje, między innymi czat i duża interakcja stronki! Trzymajcie kciuki za mój sukces.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego